Poradňa pediatra

Na problémy súvisiace s rastom, vývojom dieťaťa i chorobami odpovedá MUDr. Marta Špániková, pediatrička.

Poradna uzavretá.

  • Dospievanie

    , Autor:

    Dobrý deň. Mám 13 rokov. Vždy som mávala menštruáciu presne alebo 1-2 skôr či neskôr a teraz mi mešká mesiac. A počas menštruacie aj možnosť nej má dosť často bolievaju vaječníky hlavne na pravej strane. Chcela by som sa spýtať čo by to mohlo prosím vás byť?

    Odpovedá: MUDr. Marta Špániková

    To na diaľku naozaj neviem zodpovedať. V každom prípade sa treba obrátiť na svojho detského lekára alebo deského gynekológa. V tvojom veku určite treba problém riešiť spoločne s rodičmi.