Poradňa pediatra

Na problémy súvisiace s rastom, vývojom dieťaťa i chorobami odpovedá MUDr. Marta Špániková, pediatrička.

Poradna uzavretá.

  • chlapcenske problemy

    , Autor: katka285

    Dobry den, moj 11-rocny syn ma na semenniku cerveny fliacik ktory ho svrbi, objednany je k lekarovi ale az o tyzden . Mozte mi napisat aspon nieco o tom co to moze byt a ako to dovtedy osetrovat. Zijeme v UK, a mam obavy z toho ako sa na to lekar bude pozerat, moj syn sa hanbi ukazat to nakoniec suhlasil , ale povedal ze iba pani doktorka sa na to moze pozriet. privitam kazdu radu dakujem

    Odpovedá: MUDr. Marta Špániková

    Môže to byť bežná dermatitida, suchá koža všeličo. Odprúčam buď imazol krém pastu alebo tanno hermal lotion, predpokladám, že to majú aj v UK.