Poradňa pediatra

Na problémy súvisiace s rastom, vývojom dieťaťa i chorobami odpovedá MUDr. Marta Špániková, pediatrička.

Poradna uzavretá.

  • Mykanie plecom

    Dobrý deň p. doktorka, možna moja otázka vyznie až možno veľmi úskostlivo, ale moja ročná dcéra asi cca 1 týždeň každý den viackrát myká plieckom. Skúšali sme meniť oblečenie, či ju nedráždi, ale nosí väčšinou bavlnené oblečenie. Môže to byť len nejaký zlozvyk, alebo to môže signalizovať niečo vážnejšie?
    Ďakujem

    Odpovedá: MUDr. Marta Špániková

    Ak to neprestalo, navštívte lekára, pravdepodobne bude potrebné neurologické alebo ortopedicé vyšetrenie. Zhodnoťte, či nemala úraz.