Poradňa pediatra

Na problémy súvisiace s rastom, vývojom dieťaťa i chorobami odpovedá MUDr. Marta Špániková, pediatrička.

Poradna uzavretá.

  • Viroza

    , Autor:

    Dobry den ja sa mozem opytat otazku vcera sme boli u pediatra a nasa mala ma zapal predusiek ma len 3,5 mesiaca a dal na 3krat po 2,5 ml ventolin sirup plus fenistil kvapky 3krat po 6 kvapiek zaberie jej to .dakujem za odpoved.

    Odpovedá: MUDr. Marta Špániková

    Pavdepodobne áno. Je to správna liečba.
    Samozrejme treba pridať vitamín C 4 kvapky denne a čistiť noštek sterimarom baby.
    Upraviť prstredie, aby nebolo veľmi sucho. V žiadnom prípade v byte ani na balkóne!!! nefajčiť.