Poradňa pediatra

Na problémy súvisiace s rastom, vývojom dieťaťa i chorobami odpovedá MUDr. Marta Špániková, pediatrička.

Poradna uzavretá.

  • hrcka

    Dobry den pani doktorka,
    mame 9 tyzdnoveho chlapceka a pred par dnami som si vsimla, ze sa mu zmenila farba pupceka, stred je sfarbeny zlahka do modra. Takisto ked sa hybe na lavo od pupceka sa mu sem tam spravi taka mala hrcka, ktoru ale nie je na dotyk citit. Moze to byt pruh? Bol uz operovany v 6 tyzdni, vtedy mal ale slabinovy pruh. Dakujem

    Odpovedá: MUDr. Marta Špániková

    Môže to byť pruh alebo aj nejaký iný útvar, odporúčam konzultovať lekára.