Poradňa pediatra

Na problémy súvisiace s rastom, vývojom dieťaťa i chorobami odpovedá MUDr. Marta Špániková, pediatrička.

Poradna uzavretá.

  • Dojčenské mlieko

    , Autor: Mischellll

    Dobrý deň pani doktorka,

    chcela by som sa Vás opýtať, či máte nejaké skúsenosti s dojčenským mliekom Beba Sensitive? Resp.aká je po nej stolica u bábätka?
    Ďakujem

    Odpovedá: MUDr. Marta Špániková

    Neviem presne odpovedať, pretože stolica bábätka sa často mení, nie len v súvislosti so značkou mlieka. Predpokladám však, že je to kvalitné mlieko, ktoré deti dobre znášajú pre ten systém senzitívneho spracovania mlieka.