Poradňa pediatra

Na problémy súvisiace s rastom, vývojom dieťaťa i chorobami odpovedá MUDr. Marta Špániková, pediatrička.

Poradna uzavretá.

  • Spave dieta a problem s krmenim

    , Autor: kvietok123

    Dobry den, dcerka je predcasne narodena 33. tyzden uz sa naucila hltat aj sat z flasky len mam problem pri krmeni a neviem ako na nu. Ked pride cas krmenia z flasky (mlieko nemam nemozem kojit) spi neviem ju zobudit. Akonahle ju dam do perinky zaspi. Ako na nu? uz som zufala a sme v nemocnnici a nechcu nas pustit domov kym nevypije to co ma bez problemov.
    teraz cez jej davaju mliecko z flasky a na noc zatial cez sondu.
    Dakujem za radu

    Odpovedá: MUDr. Marta Špániková

    Musí sa naučiť piť, inak vám doma nebude priberať. V nemocnici vedia rôzne stimulačné techniky, aby sa naučila piť, buďte trpezlivá, keď sa to naučí, prepustia vás.