Poradňa pediatra

Na problémy súvisiace s rastom, vývojom dieťaťa i chorobami odpovedá MUDr. Marta Špániková, pediatrička.

Poradna uzavretá.

  • nocne budenie a hlad

    Dobry den pani doktorka, chcela by som Vas poziadat radu a nazor,
    mam chlapcov,dvojicky, ktori maju ukonceny 9M,neboli dojceni, ich jedalnicek je nasledovny:
    6:00-7:00 UM BEBA HA2, 120ml, viac nevypiju,
    10:00-11:00, ovocna presnidavka s piskotou alebo bez alebo chlieb alebo rozok
    13:00:14:00 masovo-zeleninovy obed plus cestovina,resp. ryza,zemiak...
    16:00:17:00 kasa Bio viaczrnna, resp. ryzova s UM alebo iba UM (150ml)
    19:00-20:00 UM okolo 180ml, viac nevypiju.
    No a potom sa budia obaja kazde 3-4 hod a vypiju okolo 170 ml UM. Takto sa budia od 3.mesiaca. Jedine obdobie kedy prespali celu noc bolo medzi 2. a 3. mesiacom.
    Robime nejaku chybu alebo je to ich rezim a treba vydrzat?
    Dakujem velmi pekne za odpoved a usmernenie.

    Odpovedá: MUDr. Marta Špániková

    Určite treba vydržať, jednoducho potrebujú dopiť svoju dávku mlieka. Takto to pravdepdobne pôjde až do roka.