• Tehotna

    Dobrý večer, rada by som sa informovala . Som tehotna v 6tt mala som nechraneni styk priatel sa do mna urobil . Moze sa stat ze otehotniem aj ked tehotna som ? Som totiž mlada a prvy krat tehotna budem vdačna ak mi odpoviete dakujem

    Dobrý deň, nemusíte sa obávať, ak ste už tehotná, na 99,9% momentálne znova neotehotniete. Sú síce popisované prípady tzv. superfetácie, kedy dôjde k oplodneniu druhého vajíčka, keď v maternici je už prítomný plod, je to však extrémne raritné. Nemusíte sa obávať.