• Raštep pery podľa 3D fotky

    Dobrý deň pan doktor. Čakám svoje druhé vytúžené dieťa. Včera sme a manželom absolvovali morfologický ultrazvuk. Na 3D fotke naše dieťa vyzerá ako by malo pery úplne napoli. Škoda že sa to sem nedá poslať. Doktor ktorý robil 3D však tvrdí, že je ta Pera absolútne v poriadku. Tie fotky su však desivé preto, qko to vyzerá. Od včera som s toho celá mimo. Môže takto vyzerať dieťa na 3D? Aj bez toho, aby malo takúto vadu? Vďaka

    Dobrý deň, ak Vám morfologický screening realizoval lekár so špecializáciou s maternofetálnej medicíny, asi vie, čo hovorí. Ja sa Vám takto neviem bližšie objektívne vyjadriť. Ak sa Vám to naozaj nezdá, neidem však spochybňovať lekára, ale pre Váš pokoj viete nález konzultovať s iným lekárom so špecializáciou s maternofetálnej medicíny, ktorý sa Vám bude vedieť vyjadriť a povedať svoj názor.