• Pokles tepu plodu

    Dobrý deň, v šiestom týždni tehotenstva som mala potvrdení graviditu aj s akciou srdiečka (110 úderov za minútu). Kontrolný USG v 8 tyzdni ukázal nízke odozvy, len 61 úderov. Doktorka mi k imuno liečbe ktorú mám, nasadila aj frafiparin, ktorý si picham raz denne.
    Okrem toho mám medrol, a chodím na infúzie intralipidov.
    Môže byt nízky pulz plodu len dočasný alebo je to príznak zlyhávania srdiečka v tak častom štádiu tehotenstva?

    Dobrý deň, podľa všetkého zárodok odumiera. Je potrebné skontrolovať USG s odstupom niekoľkých dní, či nedošlo k Missed Ab. Takto sa Vám však neviem bližšie objektívne vyjadriť. Postupujte podľa odporúčaní vyšetrujúcich lekárov, ktorí poznajú všetky nálezy, výsledky vyšetrení, informácie a okolnosti a najobjektívnejšie sa Vám budú vedieť vyjadriť.