• Dusenie sa

    Dobrý deň chcem sa spýtať ako som pila vodu tak mi zabehlo tak dlho som mala rušivý a dráždivý kašeľ chcem sa spýtať či to mohlo nejako bábätku ublížiť to natriasanie alebo nejako narušiť plodovu vodu. Viem že sa to stáva ale voda mi až vyšla nosom a ledva som lapala po dychu chcem len vediet či je dôvod na obavy alebo je bábätko dobre chránené a nevadí keď občas žene silno zabehne dajme tomu 30 minút ma nadrapovalo na kašeľ silný dráždivý. Až ma bolí brucho. Ďakujem za odpoveď

    Dobrý deň, myslím si, že sa plodu nič nestalo, je dobre chránený v maternici. Do budúcna si však na podobné situácie dávajte pozor.