• Prehriatie

    Dobrý deň chcem sa spýtať dnes je veľmi dusno tak ležím doma a spím akurát som sa zobudila na to že mi je veeeelmi teplo a zhodou okolností som mala prekryté brucho perinou chcem sa spýtať či hrozí nejake prehriatie bábätka. Samozrejme som takto mohla spať zo dve tri hodiny potom som sa zobudila na neznesiteľné teplo a hneď som sa šla napiť a celá spotená si ľahla opäť no chcem vedieť či bábätku niečo hrozí kedze len brucho a trup som mala obalené žiaľ nechtiac v perine.dakujem za odpoveď som 22+6

    Dobrý deň, v týchto teplých mesiacoch je potrebné dodržiavať zvýšený pitný režim. Nemusíte sa obávať, plodu sa nič nestalo, dodržujte aj naďalej dostatočný pitný režim.