• Magnézium a femibion

    Dobrý deň chcem sa spýtať dnes som užila femibion na obed ako som zvyknutá lenže mala som silné bolesti v podbrušku tak som si dala magnezium ktoré mám bežné predpísané na 8 tabliet denne po hospitalizacii a v prípade bolestí. Snažím sa vždy s odstupom ale dnes som si dala kvázi naraz nehrozí nič bábätku magnézium a femibion 2.naraz? Ide o magnezi lactas galvex kde jedna tableta obsahuje 50 jednotiek magnézia užila som dve tablety. Ďakujem za odpoveď

    Dobrý deň, nie, nemusíte sa obávať, súčasným užitím Femibionu a dvoch tabliet magnézia ste si nepoškodili. Magnézium môžete pokojne užívať spolu s Femibionom.