• Špinavý uterák

    Dobrý deň chcem sa spýtať manžel mi z nemocnice veci pral až na jeden uterák ja som týmto uterákom poutierala zem v kúpeľni v nemocnici aj podlahu na izbe a poslala som domov že ho operie žial on ho neopral len vysusil ja som dnes v domienke že uterák je opraty som si s ním pekne poutierala celý spodok ..... samozrejme že nie je opraty som zistila až neskôr......hneď ako som sa to dozvedela umyla som sa opätovne tiez som sa vyplachla rosalginom a tiež som sa natrela macmiror masťou na povrchu chcem len vedieť čo všetko mi hrozí som v 22 tt tehotenstva a mám smrteľný strach o dieťa. Ďakujem za odpoveď.

    Dobrý deň, nemyslím si, že je dôvod na smrteľný strach o dieťa. Urobili ste maximum. Ak ešte máte Macmiror masť, môžete si ju najbližšie dni aplikovať a do pošvy si aplikujte vaginálne probiotiká. Odsledujte si to.