• Psík na bruchu

    Chcem sa ešte spýtať na jednu vec mám doma psíkov najtahsi má 5,5 kg občas mi nechtiac vyskočí na brucho dávam pozor aby nie ale napríklad dnes sa to stalo. Chcem sa spýtať či je dôvod sa obávať alebo je to v poriadku akože vo vyššom štádiu to podla mňa už vôbec nebudú robiť ale teraz sa občas stane ze mi ten 5,5 kg skočí na bruško snažím sa tomu zamedziť ale len chcem vedieť či sa teraz obávať keďže mi teraz skočila na bruško. Som 20 tt

    Dobrý deň, je vhodné sa tomu vyhnúť, aby Vám psy neskákali na brucho. Ak nemáte ťažkosti, odsledujte si to. Pri ťažkostiach alebo nejasnostiach navštívte Vášho obvodného gynekológa.