• Spanie na bruchu v tehotenstve

    Dobrý deň pán doktor dnes som 20 tt dnes som sa zobudila na to ako ma bolí brucho a asi som takmer celú noc spala na bruchu snažím sa na boku ale asi som sa nejako pretočila chcem sa spýtať či som mohla nejako ublížiť v bábätku v brušku bohužiaľ som sa nekontrolovala a bola som taká unavená že som si to neuvedomila aaz ráno keď som sa zobudila. Je dovod na obavy ďakujem?

    Dobrý deň, nemusíte sa obávať, plodu ste neublížila. Ak Vám ešte vyhovuje spanie na bruchu, môžete tak spať. So zväčšujúcou sa maternicou Vám to však bude postupne znemožnené a budete tak spať prevažne na boku.