• Sono a tlak

    Dobrý deň dnes som bola na sone na pohotovosti lebo som dostala loptou do brucha doktorka mi pri sone musela pritlačiť na brucho dosť tlačila lebo bolo slabo vidieť až to bolelo som v 18+0 tt tlačila az tak že ma to bolelo až také rezanie v podbrušku na čo som ju upozornila povedala že to je v poriadku. Chcem len vedieť či sa môže niečo stať bábätku alebo či sa nemusím obávať. Tlačila dosť silno.

    Dobrý deň, pri USG vyšetrení sa tlačí na vrstvy kože, podkožia, či svalov prednej steny brušnej. Na maternicu, ako ani na plod v nej to vplyv nemalo. Nevidím dôvod na obavy.