• Pás v aute

    Ešte sa chcem spýtať keď som dnes išla v aute silno som musela zabrzdiť a ako som zabrzdila tak mi pás pritlačil brucho celkom silno no nemám žiadne bolesti už ani nič nepociťujem treba to riešiť? Alebo sa nemusím obávať som 15+3 tt ďakujem

    Dobrý deň, nemusíte, sa obávať, v tomto týždni to žiaden negatívny vplyv na tehotenstvo nemalo. Nebezpečné sú najmä nárazy tehotenského bruška v pokročilom štádiu tehotenstva o volant, či o vystrelený airbag.