• Kečup

    Dobrý deň,

    Viem že asi hlúpa otázka, iba dnes po zjedení dosť veľkého množstva kečupu som si len pre zaujímavosť pozrela zloženie a je tam uvedený konzervant benzoat sodný ( v dnešnej dobe je dosť problém nájsť niečo bez Ecok), preto sa im nevieme celkom vyhnúť, ale pri tomto Éčku ma dosť vystrašil jeho popis. Moja otázka znie či je možné nejaké riziko spojené s tehotenstvom a bábätkom ak som zjedla väčšie množstvo tohto kečupu.

    Vopred dakujem za Vašu odpoveď.

    Dobrý deň, ako ste správne poznamenali, Ečka sú všade, úplne sa in vyhnúť nevieme. Pod pojmom väčšie množstvo kečupu si predstavujem množstvo, z ktorého by mi bolo nevoľno, prípadne by som všetko vyvrátil. Ak to nie je Váš prípad, netrápil by som sa nad tým. Vo všeobecnosti treba jesť všetko, ale s mierou.