• Skyslena polievka

    Dobrý deň pán doktor vcera som varila polievku hovädziu žiaľ ju rodina omylom strčila horúcu do chladničky a skysla ja som to nevedela a tak si si ju dnes zohriala mala som pár lyžíc asi 5 a došlo mi že je skysnuta podľa chuti hneď som ju vyliala som 11+3 tt chcem len vedieť či to nejako môže ohroziť bábätko? Alebo či môžem byť v kľude.

    Dobrý deň, nie, na tehotenstvo to nebude mať žiaden negatívny vplyv. Nemusíte sa obávať.