• Pichanie intenzívne

    , Autor: Florencia 5

    Pán doktor ja sa opýtam radsej ešte raz lebo som sa zle spýtala to pichanie som mala predvčerom ale len raz dva krát má pichlo včera ma pichalo večer intenzívne dve hodiny no hodinu a pol v pravidelných intervaloch a dosť intenzívne a spolu s tým ma boleli kríže. S tým že som sa nevedela zohriať bola mi obrovská zima. Plus ma raz prehnalo. Keď som sa zohriala tak už mi bolo lepšie a postupne pichanie odznelo kríže až neskôr. Som 6 tt chcem sa spýtať či je to normálne? Alebo mám ísť na pohotovosť? Dnes už nič nebolí ale ráno som zvracala. Ďakujem za odpoveď

    Dobrý deň, tak podľa opisu sa vôbec nemusí jednať o gynekologický (tehotenský) problém. Nevoľnosti a zvracanie sú však v tehotenstve pomerne časté. V prípade pretrvávania ťažkostí, ako aj v prípade nejasností je určite vhodnejšie navštíviť Vášho obvodného gynekológa.