• Pichanie na ľavej strane

    , Autor: Florencia 5

    Dobrý večer. Som v 6 tt. Začalo ma dnes dosť pichať v podbrušku na ľavej strane je to v poriadku?

    Dobrý deň, pichavé pobolievanie po stranách podbruška, ako aj v pošve môže súvisieť s naťahovaním väzov závesného aparátu maternice, ktorá sa zväčšuje každým dňom. Takto sa Vám však neviem bližšie objektívne vyjadriť. Odsledujte si to. Pri pretrvávaní ťažkostí alebo v prípade nejasností navštívte Vášho obvodného gynekológa.