• Bolest

    , Autor: Janik81

    Dobrý deň , porod bol koncim jula 2023, po 600 som skla na prehliadku kde mi povedala niečo o ciste na ľavom podbrušku a tak že asi praskla ovulácia, pýtala sa ma na bolest podbruska , súhlasila som. Zopakovať mám zasa v decembri . Avšak bolest ľavom podbrušku pretrváva počas dna .nie celý deň ale cirim to stále . Môže to vg tá cysta ? Resp čo iné ? Minule sim mala jeden výtok taký do hnedá . Nie veľa ani sa eopakovalo ani to nebol menzes

    Dobrý deň, príčin Vašich ťažkostí môže byť viacero. Nepoznám však žiadne bližšie informácie, výsledky vyšetrení, či USG nálezy, preto sa Vám takto neviem bližšie objektívne vyjadriť. Odsledujte si to. Pri ťažkostiach alebo nejasnostiach navštívte Vášho obvodného gynekológa, ktorý Vás eventuálne pri pochybnostiach odošle na vyššie pracovisko do nemocničného zariadenia.