• Magnézium

    Dobrý deň, som v 28tt môžem si dat šumive magnezium s horčikom kvôli unave a bolestiam hlavy.

    Dobrý deň, áno, magnézium, teda horčík, môžete užívať. Bolesti hlavy si odsledujte. Odporúčam dostatočný pitný režim, denne vypiť aspoň 2 litre tekutín. V prípade pretrvávania ťažkostí navštívte Vášho obvodného lekára.