• Nemocnica

    , Autor: Patiik

    Dobrý deň , pondelok mám ísť do nemocnice na výživy lebo malý je na 34tt a ja som 36tt a záťažový test na placentu pre vakualizaciu. Čo si myslite že prvé bude ? Ten test na placentu sa robí čo najskôr či je nato čas?

    Dobrý deň, pri príjme Vám ako prvé budú realizované odbery krvi a natočený vstupný CTG záznam. Tak isto Vám urobia aj USG vyšetrenie. Následne sa určí ďalší postup. Ako som Vám už písal, nemusíte sa obávať. Postupujte podľa odporúčaní lekárov zdravotníckeho zariadenia, kde budete hospitalizovaná.