• Info

    , Autor: Kikuskaaaa

    Dobry deň pán doktor, chcem sa poradiť, keďže som ešte tehotná nebola .. som cca v 3tt .. a začínam mat bolesti bradaviek, podbruska, cítim obrovsku únavu doobeda, a napríklad strieda sa z mna že mi je veľmi teplo potom mám triašku … ..myslite z je to tehotenstvom, alebo nieco ine? Dakujem !

    Dobrý deň, spomínané prejavy môžu byť aj prejavom tehotenstva. Príčin môže byť však viacero. Takto skoré štádium tehotenstva je však ešte vizuálne na ultrazvuku nepotvrditeľné. Odsledujte si to.