• 20tyzden

    , Autor: Adi007

    Dobrý deň myslite že na 20 týždeň tehotenstva je v poriadku ak mi doktorka povedala že bábätko je väčšie?
    BPD x FOCD 57 23+3
    TAD x APD 168 21+6
    FL 46 25+2
    Hydramnion NH
    Hmotnosť plodu 512g

    Dobrý deň, nepoznám žiadne ďalšie informácie, ani výsledky vyšetrení, ani nálezy, či máte napríklad nejakú formu cukrovky, Váš obvodný gynekológ by Vás mal v prípade nezrovnalostí poslať na konziliárne vyšetrenie na vyššie pracovisko do nemocničného zariadenia.