• Macmiror complex 500 v 13tt+4

    , Autor: Simonna

    Dobrý deň želám...
    Chcela by som sa spýtať, či je bezpečné pre plod vkladanie macmiror complex 500 v 13tt+4?
    S tým že od začiatku tehotenstva si vkladám 2x denne progestanelle. ( nariadené z centra , som po IUI ).
    Môžem teda vkladať aj macmiror aj progestanelle? Bez dopadu na plod ?
    Ďakujem veľmi pekne za odpoveď

    Dobrý deň, Macmiror by sa nemal používať do 12. týždňa tehotenstva, takže vo Vašom prípade si liek aplikovať môžete. V tehotenstve je nutné vaginálnu infekciu preliečiť, aby sa predišlo predčasnému pôrodu, či potratu. Môžete si aplikovať Progestanelle aj Macmiror podľa odporúčaní vyšetrujúcich lekárov.