• Dojcenie a tea tree olej

    , Autor: Marta13

    Dobry den,.

    chcela by som sa Vas opytat ci si mozem lokalne aplikovat tea tree olej ak dojcim 3 mesacne a obcas 2,5 rocne dieta? Chcela by som Vam podakovat za Vasu radu kde ste mi odporucali dojcit aj pocas tehotenstva. Moja gynekologicka mi radila prestat s dojcenim starsieho dietata. Pokracovala som a tehotenstvo i porod bol bezproblemovy. A dieta je zdrave.

    Dobrý deň, ak máte na mysli aplikáciu oleja na bradavky, sú aj vhodnejšie prípravky na bradavky. Ak si však aplikujte spomínaný olej napríklad na ďasná alebo kožu, vplyv na kojenie to nemá.