• Svrbenie v pošve po pohlavnom styku

    , Autor: JePaTa

    Dobrý večer
    Mám problém, po rizikovom tehotenstve a zákazanom pohl.styky, ktorý trval 15 týždňov nám bol nakoniec opatrný pohlavný styk dovolený.
    Nastal ale taký problém, že partner do mňa nevedel vniknúť, bola som úplne stiahnutá, a po pár pokusoch sa u mňa vyskytlo cca 15 minútové svrbenie v pošve. Rýchlo som sa osprchovala vlažnou vodou a prešlo to, ale trápi ma to, nakoľko každý v mojom okolí, kto je v takomto stave tvrdí, že pohlavný styk im nerobí žiadny problém.
    Na prehliadkach mám moč vždy v poriadku.
    Beriem 3 krát denne magnezium (magnerot) olus na obed k jednému magnerotu aj magnosol.
    Takto mi to gynekológ predpísal.
    Nemohli sme týmto ublížiť dieťatku? Ďakujem vopred za odpoveď.

    Dobrý deň, nasilu pohlavný styk nepraktizujte. Ak boli výsledky všetkých vyšetrení v poriadku, nemusíte sa obávať. Nevidím dôvod, prečo by ste plodu ublížili. Pri ťažkostiach alebo nejasnostiach navštívte Vášho obvodného gynekológa.