• Otehotnenie

    , Autor: Mirka113

    Dobrý deň. S manželom sa nám nedarí otehotnieť. Manžel ma od detstva zrastenú predkožku. Semeno sa dostane bez problémov von, len nemá taký výstrek asi ako iní muži. Môže byť toto problém pri otehitnení aj keď semeno vyjde v pohode von? Ďakujem

    Dobrý deň, nevylučujem, že urologický problém u manžela môže spôsobovať problémy s otehotnením. Nemusí to však byť príčina sterility. Ak sa aj napriek pravidelnému pravidelnému pohlavnému styku, aspoň 2 až 3 krát týždenne nedarí otehotnieť po dobu cca jedného roka, je vhodné pouvažovať o návšteve centra asistovanej reprodukcie.