• Tehotenstvo a hnačka

    , Autor: Klaudiaa

    Dobrý deň chcela by som som sa opýtať som v 30 týždni tehotenstva a od včera som začala mať hnačky a dietujem, beriem čierne uhlie ale dajak nepomáha nič, či by som mohla Imodium, pancreolan, alebo čo by som mala užívať aby mi to prešlo. Ďakujem.

    Dobrý deň, skúsiť môžete užívať Hylak Forte. Odsledujte si to. Pri pretevávaní ťažkostí bude vhodné doplniť infektologické vyšetrenie.