• Trhnutie, zlaknutie v tehotenstve

    , Autor: Enywhey_Flower

    Dobrý deň pán doktor,

    Zľakla som sa. Tento pondelok nám bolo potvrdené srdiečko. Ale dnes v noci sa mi stala takáto vec. Zaspávala som a zrazu so mnou niečo ako keby trhlo, až ma to zobudilo (neviem či sen, alebo niečo iné).
    Hneď som si pomyslela na babatko či sa aj ono nemohlo zlaknut a niečo sa stať zo srdiečkom. Odvtedy sa bojím.
    Ďakujem za Vašu odpoveď.

    Dobrý deň, nevidím dôvod na obavy. Embryo je v maternici dobre chránené, takže aj prípadné trhnutie, buchnutie, či zľaknutie sa nemá na tehotenstvo vplyv.