• Vitamíny v tehotenstve

    , Autor: Naty2510

    Dobrý deň , som v 20 týždni tehotenstva , v prvom rade ďakujem za všetky vaše rýchle zodpovedané otázky :)
    Cely prvý trimester som užívala Femibion vitamíny tabletky a všetko super , teraz som prešla do druhého trimestra tak som si kúpila Femibion2 a tiež užívam každý deň . Chcem sa spýtať či je zdravé pre bábätko každý deň užívať Femibion, popritom užívam aj magnezium tabletky . Chcem vedieť či bábätko nebude príliš veľké pri narodení pri používaní Femibionu počas celého môjho tehotenstva , najbližšiu gynekologickú prehliadku mám tento štvrtok tak sa plánujem spýtať na to svojej doktorky tiež ale zaujíma ma tiež aj vás názor , vopred ďakujem za info :)

    Dobrý deň, tehotenské vitamíny nemajú vplyv na veľkosť plodu. Nemusíte sa obávať.