• Nepravidelny gestacny vak

    , Autor: Domka248

    Dobrý deň. Som v 7tt a bola som u môjho gynekológa na vyšetrení na koľko som začala krvácať a ten mi povedal že nedáva môjmu tehotenstvu šancu na koľko je vidno len gestačny vak a ma nepravidelny tvar plus neni vidno ešte plod že buď som neskôr otehotnela lebo podla sona som skôr tak 5tt až 6tt. Krvácam od pondelka stále ale len slabo. Chcem veriť že bude všetko dobre. Môj dr povedal že to necháme na prírodu ale že tomu nedáva veľké šance

    Dobrý deň, iba na základe opisu sa Vám neviem objektívne vyjadriť, ale ak je gestačný vak nepravidelného tvaru a je prázdny, môže sa jednať o anembryomollu, teda formu patologického tehotenstva. Odsledujte si to. Postupujte podľa odporúčaní Vášho obvodného gynekológa.