• Biochemické tehotenstvá

    , Autor: andariaj_

    Dobrý deň, pán doktor.

    Niekoľko mesiacov sa trápim s biochemickými tehotenstvami. Menzes mešká pár dní, testy sú pozitívne, z dňa na deň test vybledne a príde silný menzes. Tento mesiac sa to udialo už 6x po sebe. Gynekológ je ale dosť neústretový a nemá potrebu to riešiť, vraj až o pol roka, ak sa nepodarí vraj je to náhoda ale nemyslím si, že 6x po sebe je to len náhoda... Viete mi poradiť aké vyšetrenia absolvovať aj keď na vlastnú päsť? Alebo čo môže byť problém? Môžu pomôcť lieky na udržanie? Ďakujem za odpoveď.

    Dobrý deň, v priebehu mesiaca môžete byť tehotná maximálne raz. Takto sa Vám neviem bližšie objektívne vyjadriť. Príčin ťažkosti s otehotnením môže byť viacero. Ak nie ste spokojná so svojim obvodným gynekológom, máte možnosť zmeniť obvodného gynekológa.