• ovcie kiahne

    , Autor: Mon1806

    dobry den chcem sa opytat dnes sme boli v kontakte s dietatom co malo už ževraj 14 dni od prvych priznakov ovcie kiahne už malo chrasty je mozne ze sme sa so synom 5 rocnym mohli od toho dietata nakazit ? ja som v 35 tt tehotenstva davala som si aj zistovat protilatky na ovcie kiahne a pise mi že mam anti VZV Igg 1207,00 mIU/ml cize mam protilatky ? DAKUJEME

    Dobrý deň, ak ste prekonala kiahne, tak Vaše protilátky, ktoré máte aj laboratórne potvrdené, vírus nepustia k plodu a preto plod nie je ohrozený. Čo sa týka Vášho päťročného syna, je tiež podstatné, či už prekonal ovčie kiahne alebo nie.