• Buscopan v tehotenstve

    , Autor: SiSt

    Dobrý deň,
    chcela by som sa opýtať nasledovne. Som v 34+6 tt. Liecim sa na ulceroznu kolitidu. Pred mesiacom som mavala silne bolesti v noci, bola som u svojho gynekologa, vysetril ma dokladne, dal mi potrebne lieky a zaroven mi pichol aj buscopan. Moj problem zmizol. Avsak teraz je to skoro mesiac a zistila som ze pobolievanie brucha suvisi zjavne s kolitidou. Krce niesu az take silne ale pomohla som si tabletou Buscopanu. Tu mi lekar nepredpisal, ale zapamatala som si nazov injekcie. Bolo to teraz prvykrat. Chcem sa opýtať, ci moze jedna tableta ublizit babatku, pripadne spustit porod alebo nieco podobne? Dakujem pekne za odpoved.

    Dobrý deň, nemusíte sa obávať, občasné užitie Buscopanu nemá na tehotenstvo vplyv.