• Buscopan na tvrdnutie bruska v 32tt

    , Autor: zabka-2

    Dobry den, som v 32tt a mam tvrdnutie bruska, berem magnezium (3-4x2/den) a lekarka mi k tomu predpisala aj buscopan kedze magnezium nema velmi efekt. Lekarnicka ma zneistila ohladom uzivania toho buscopanu tak sa chcem spytat ci ho mozem s kludom uzivat (3x1) pripadne ci Nospa by bola vhodnejsia? Dakujem

    Dobrý deň, Buscopan v tehotenstve nie je kontraindikovaný. Ako opatrenie je v príbalovom letáku písané vhodnejšie sa vyhnúť užívaniu počas tehotenstva a dojčenia. Buscopan užívať môžete. Ak však bude tvrdnutie bruška pretrvávať aj napriek maximálnej dávke magnézia, navštívte Vášho obvodného gynekológa, ktorý Vám po zvážení nálezu a vyšetrení eventuálne odporučí hospitalizáciu.