• 34+4 tt

    , Autor: @NaNa

    Dobrý deň chcem sa spýtať som momentálne v 34+4tt a kupila som si čaj z ostružliny malinovej kedy by som mohla začat s jej pitím a môžem už v tomto týždni pocitovať také stahovanie pod bruškom? 30.12. Som bola u svojho gynekologa v tedy som bola v 33tt a ked mi spravil sono tak mi povedal že malá ma 2500g a že podľa ultrazvuku je to už skoro 35tt nemala som nikdy presný cyklus menzesu a ovuláciu som nemala v strede ale až na konci v každom mesiaci ďakujem

    Dobrý deň, aj napriek tomu, že sa uskutočnilo niekoľko štúdii na zvieratách a zopár na tehotných ženách, stále vieme veľmi málo o konkrétnych účinkoch listu malinovníka na pôrod. Do ukončeného 36. týždňa tehotenstva nemá zmysel konzumovať ani piť prípravky, či preparáty, od ktorých sa sľubuje urýchlenie pôrodu.