• Poporodne padanie vlasov

    , Autor: Michaelita

    Dobrý deň, chcela by som sa spýtať, či je možné užívať kolagén počas dojčenia v tomto zložení. Keďže idem k svojej doktorke až za pár mesiacov, nie som si istá, či by to neuškodilo malému. Mám veľký problém s padanim vlasov a neviem ako by som zo zastavila, pričom tento produkt msl veľmi dobré hodnotenie.
    Vopred ďakujem za odpoveď.

    Množstvo účinných látok 1 vrecúško 3,34 g *NRV
    Akáciová vláknina 2000 mg –
    L-Glutamín 200 mg –
    Hydrolyzovaný keratín 98% 200 mg –
    Aloe Vera extrakt 100 mg –
    Extrakt z plodov citrónovníka pravého s bioflavonoidmi 50 mg –
    z toho Bioflavonoidy 25 mg –
    N- acetyl Cysteín 50 mg –
    Vitamín C z Aceroly 50 mg 62%
    Extrakt z prasličky roľnej 50 mg –
    Kyselina hyalurónová 30 mg –
    Vitamín B5 12 mg 200%
    Zinok 10 mg 100%
    Vitamín B1 5 mg 454%
    Vitamín B2 5 mg 357%
    Vitamín B6 5 mg 357%
    Železo 2400 mcg 17%
    Kyselina listová 300 mcg 150%
    Selén 55 mcg 100%
    Biotín 50 mcg 100%
    *NRV – Denná referenčná hodnota príjmu dospelého

    Dobrý deň, uvedený doplnok výživy užívať môžete, skúsil by som skôr metionín kapsule, ktoré sa používajú práve pri vypadávaní vlasov.