Poradňa gynekológa

Poradňa gynekológa
16,479 otázok

Na vaše otázky odpovedá MUDr. Daniel Kelij , ktorý pracuje na Gynekologicko-pôrodníckej klinike Nemocnice AGEL Košice-Šaca

Viac informácií o odborníkovi sa dozviete tu.

Poznámka: Poradne odborníkov nemôžu v plnom rozsahu nahradiť osobnú návštevu lekára či priamu intervenciu odborníka.

Sponzor poradne: Poradňa gynekológa
 • NT vysetrenie

  , Autor: Nikuskas

  Dobry den, som v 13. tyzdni tehotenstva a dna 13.12.2021 som absolvovala NT vysetrenie, avsak lekar mi nic nepovedal, bol dost neprijemny…vysledky su nasledovne:
  CRL: 54.6
  NT: 1.00
  NB: +
  IT: +
  Akcia: +
  Pohyby: +
  Doppler a.uterina 1. dx. (URPI): PI 2.27 1.sin: PI 2.50
  Su prosim Vas tieto hodnoty v poriadku a teda aj babatko?
  Dakujem velmi pekne za Vas cas a ochotu.

  Odpovedá: MUDr. Daniel Kelij

  Dobrý deň, áno, hodnoty sú vrámci normy. Do budúcna sa nebojte pýtať vyšetrujúcich lekárov.

Podobné otázky

 • Šijové prejasnenie

  , Autor: Nikuskas

  Dobry den, som v 13. tyzdni tehotenstva a dna 13.12.2021 som absolvovala NT vysetrenie, avsak lekar mi nic blizsie nepovedal…vysledky su nasledovne:
  CRL: 54.6
  NT: 1.00
  NB: +
  IT: +
  Akcia: +
  Pohyby: +
  Doppler a.uterina 1. dx. (URPI): PI 2.27 1.sin: PI 2.50
  Su prosim Vas tieto hodnoty v poriadku a teda aj babatko alebo sa mam obavat, som z toho dost v strese, kedze nic blizsie mi nepovedali. Som doma na materskej s rocnym syncekom a niekolkokrat za den ho musim dvihnut, tak aj preto sa znepokojujem, ci som nieco nepokazila. Dakujem za odpoved.

  Odpovedá: MUDr. Daniel Kelij

  Dobrý deň, áno, hodnoty zodpovedajú norme. Dobudúcna sa nebojte pýtať vyšetrujúcich lekárov. Nemusíte sa znepokojovať. Zdvíhanie dieťaťa s tým vôbec nesúvisí.

 • NEABSOLVOVANY NT SCREENING

  , Autor: Dominika13

  Dobrý deň, v 11 tt som bola na poradni kde mi zobrali krv a objednali ma až na poradňu v 14 tt. Pýtala som sa na ten NT skreening co sa robí okolo 12teho týždňa. Nič mi na to nepovedala, iba že ak výsledky krvi budú zle tak mi zavolá... Dnes na poradňu v 14tt mi zapísali do knižky výsledky,, PAPP-A-13.22,0-negat, pozn. vhodné NT vyšetrenie,, bolo mi len povedané ze je všetko ôk a nič viac.. Neviem co si mam o tom myslieť, je to normálne ze mi nerobili ten NT ultrazvuk alebo ze ma neposlali niekde ku špecialistovi? Ďakujem z anazor

  Odpovedá: MUDr. Daniel Kelij

  Dobrý deň, vrámci PTS sa vyšetruje aj NT. Bez poznania bližších okolností sa Vám takto neviem bližšie objektívne vyjadriť.