• Tehotenstvo a styk

    , Autor: Eris

    Dobrý deň, aký je Váš názor na styk počas prvých týždňov tehotenstva ? Som asi v 6.tt. Po styku som mala dva dni svetlohnedý výtok bez ďalších ťažkostí. Mohlo to ublížiť bábätku? Ďakujem

    Dobrý deň, špinenie, či zakrvácanie, do 16. týždňa tehotenstva môže vyskytovať , najmä kvôli tvoriacim sa cievnym prepojeniam medzi stenou maternice a choriónom, teda budúcou placentou. Ak nemáte žiadne ťažkosti, pohlavný styk mať môžete. Na zárodok to vplyv nemá.