• Bolesť kĺbov

    , Autor: Lienka_23

    Dobrý deň,
    chcem sa opýtať čo by som mohla brať na bolesť kĺbov. Začali ma trápiť hlavne bedrové, obzvlášť jedna strana. Je jedno na ktorom boku v noci ležím, v jednom kuse sa budím na to, že sa musím prehodiť na druhú stranu kvôli bolesti... Už sa pridali aj kolená , ráno.... Poradili mi Dolgit krém, ale neviem či to môžu tehotné.
    Som v 28tt.
    Ďakujem

    Dobrý deň, toto je skôr otázka na ortopéda. Dolgit sa počas tehotenstva a dojčenia môže použiť iba krátkodobo a nemá byť použitý v III. trimestri tehotenstva vzhľadom na možnosť ovplyvnenia priebehu pôrodu a nebezpečenstva zvýšeného krvácania. Pri pretrvávaní ťažkostí odporúčam realizovať ortopedické vyšetrenie.