• Bolesti hlavy

    , Autor: Dúška

    Dobry den, na poradnu idem az 19 novembra, chcem sa opytat, mavam bolesti hlavy, mozem uzit magnerot raz denne alebo niake sumive magnezium? Ci skor sa to neodporuca. Dakujem za odpoved.

    Dobrý deň, podľa popisu mi nie sú jasné žiadne bližšie informácie o tehotenstve, ani bližšie okolnosti. Príčin bolestí hlavy môže byť viacero, nemusia súvisieť s tehotenstvom. Takto sa Vám neviem bližšie objektívne vyjadriť.