• Bolest rebier

    , Autor: Monika96

    Dobry den, chcem sa opytat, ci je normalna bolest rebier na pravej strane hned pod prsiami. Som v 37tt, bolest zacala z nicoho nic.

    Dobrý deň, ak sa jedná o bolesť pod pravým rebrovým oblúkom, odporúčam navštíviť zdravotnícke zariadenie, kde plánujete rodiť. Takto sa Vám neviem bližšie objektívne vyjadriť.