• Fe: Otazka

    , Autor: ludka

    Dobry den Pan doktor

    chcela som sa spytat len ze sme mali z manzelom pohlavny styk mal ochranu ale vyklzol mu a cast ejakulatu mu z neho vytiekla mala som ho aj na vonkajsich pyskoch pri posve. Kedze menstruaciu som mala 16. 10. a pohlavny styk sme mali 27.10. ale huste hlieny ako pri ovulacii som mala 2 dni pred tym bolo to sice malicke mnozstvo nie velke ako mavam pri normalbej ovulacii tak neviem ci to mozem brat za normalnu obulaviu alebo nie a ci teda mozem ostat tehotna ?

    Vopred dakujem za odpoved.

    S pozdravom Ludka

    Dobrý deň, ak sa ejakulát nedostal do pošvy, tehotenstvo je nepravdepodobné. Ovulácia štandardne prebieha na 14. - 15. deň cyklu, môže však byť posunutá a prebehnúť skôr, ale aj neskôr. Ak si nie ste istá, užiť môžete tabletku emergentnej hormonálnej antikoncepcie.