• Hemoroidy v tehotenstve

    , Autor: Barrb

    Dobrý deň prajem, aktuálne v 20.tyzdni tehotenstva sa u mňa objavila tehotenská zápcha a s ňou spojené hemoroidy, ktoré sú vytŕčajúce, bolestivé a krvácajúce. Chcem sa opýtať aká účinná liečba by bola bezpečná v tehotenstve? Hlavne na to krvácanie. Je bezpečné použitie masti Faktu s doplnkovou liečbou tabletami Detralex? Ďakujem za odpoveď.

    Dobrý deň, áno, môžete používať kombináciu mastí a čapíkov, či už Faktu alebo Procto-Glyvenol. Je možné užívať aj Detralex.