• Tehotenstvo aj napriek mrche

    , Autor: Maja9511

    Dobrý deň, je možné, aby bola žena tehotná aj po tom, čo mala menštruáciu? (Silný krvavý výtok, rovnaká farba, ale namiesto 6 dní bol len necelých 5 a išli aj ja to volám ,, vajíčka,,-krvné zrazeniny) Hľadám si na rôznych weboch či to je možné a sto ľudí, sto názorov... Veľmi pekne ďakujem za odpoveď

    Dobrý deň, áno, je to možné, niektoré ženy špinia či krvácajú v pravidelných intervaloch pripomínajúcich menštruáciu v prvých 3 - 4 mesiacoch tehotenstva. Nejedná sa však o menštruáciu.